[ PARYAP ]

Hakkımızda

1990 yılında doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak kabul ederek yolculuğuna başlayan PARYAP, attığı yenilikçi adımlarla faaliyet gösterdiği her alanda değerleriyle birlikte hedefine ulaştı. Gelişen inşaat teknolojilerine uygun ve üstün nitelikli yapı anlayışını kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme misyonu ile geliştirdiği konut projelerinin tamamını başarıya taşıdı. İnşaat sektöründe verimlilik, sürdürülebilirlik, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen, Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

[PARYAP ]

Değerlerimiz

Hayallerinize kavuşmanız için uygun fiyat ve kaliteyi bir araya getiriyoruz.

Misyonumuz

İnşa etmekte olduğumuz yapılar ile yer yüzünde imzamızı oluşturuyoruz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stilimiz ile sizler için en iyisini istiyoruz.

Değerlerimiz
[ PARYAP ]

Müteahhitliğin Doğru Hali

Segmentindeki en saygın ve güvenilir üstlenici firmalarından olan PARYAP, müşterilerinin konut projelerinde karşılaşılabilecek zorlukları çok iyi anlıyor. Profesyonel ekibimizin sunduğu rakipsiz uzmanlık ve yaratıcılık sayesinde her bir müşterimizin ihtiyaçları için uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

[ +]
Müşteri Yorumu
[ +]
Tecrübe
[ +]
Ödül
[ +]
İnşaat
[ PARYAP ]

Önceliğimiz Müşteri Deneyimi

Lisanslı ve uzman Endüstriyel ekibimiz, sayısız müşterimizin PARYAP deneyiminin keyfine varmasına yardımcı oldu. Hizmetlerimizi her bir projenin spesifik gerekliliklerine uyarlayarak kalite, verimlilik ve maliyet konularında en iyi sonuçları elde ediyoruz.

Kayalı Paralı’nın Aziz Hatırasına

1990 yılında günümüzde PARYAP adı altında faaliyetlerine devam eden Ergenekon İnşaat’ın temellerini atan Kayalı Paralı daha sonraki yıllarda yaratıcı gücü, ileri görüşlülüğü ve yılmayan çalışma azmi sayesinde bizlere kazandığı itibar, sevgi ve saygıyı miras bırakmıştır. Paryap ailesi olarak Kayalı Paralı’nın varlığını hep yanımızda hissediyor, aziz hatırasını ve mirasını yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

[ PARYAP]

Sıkça Sorulan Sorular

Hem kaliteli hem de uygun satış mümkün mü?

PARYAP ile mümkün.

Ne kadar sürede teslim alırım?

Mümkün olan en kısa sürede evinizi teslim ediyoruz.

Yapılar depreme dayanıklı mı?

PARYAP uzman kadrosu ile gerekli çalışmaları tamamlanmış güvenli yapıların sahibi olabilirsiniz.

Hayalime yakın bir tasarım sağlayabilir misiniz?

PARYAP ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz mümkün.

[ PARYAP ]

Müşteri Yorumları

“Güvenilir bir firma. Gerek dairelerdeki malzemeler olsun gerek ilgi alaka olsun kaliteli ve samimi bir yer. Uygun ödeme imkanlarıyla da size kolaylık sağlıyorlar..”
Kerem Şimşek
Müşteri
“Sektöründe takip ettiğim aynı zamanda bir ev sahibi olduğum başarılı ve güvenilir bir firma. Tereddütte kapılmadan, uygun ödeme imkanları ile ev sahibi olabilirsiniz..”
Rukiye Yüksel
Müşteri
"Siz söylüyorsunuz, ayrıntı veriyorsunuz onlar en ince ayrıntısına kadar yapıyorlar.. İstedik, en güzel şekilde teslim ettiler.. İsteğiniz ne olursa olsun ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar.. Teşekkür ederim tekrar tekrar.."
Sedat Gürz
Müşteri