Paryap Yapı  

Başkandan Mesaj

Kuruluşundan bu yana 26 yılı aşkın suredir İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu birikimi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bugün, dinamik, becerili ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamış olmaktan mutluluk duyuyorum.1990 yılında sıfırdan adım attığımız girişimcilik hayatımızdan bugüne, bizi bu günlere getiren, hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz kuşkusuz insanlar ile kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisidir.Biz her zaman, ”A Plus” konutları ve ticari alanları, en uygun koşullarla yatırımcılara sunmayı temel prensip edindik. Çalışma süremiz içinde başladığımız her işi zamanında tamamladık, verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik Bizim için kazanmanın ilk koşulu, bize inanan ve güvenen yatırımcıları mahcup etmemek oldu. Biz taklit eden değil,taklit edilen olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İnşaat sektörü, hayata geçirdiğiniz her projenin arkasında gururla durmanızı gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu ciddi sektörde üzerimize düşen görevleri başarı ile yerine getirdiğimize inanıyoruz. Biz yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman bizden konut alanların yanında olduk. Hak ederek kazanma ve ”A Plus” yapılar inşa etme ilkesinden hiçbir zaman taviz vermedik.

Bizden gayrimenkul satın alan yatırımcıların, her şeyden önce evlerinde huzur ve güven içinde yaşadıklarını görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değer. Bugünden sonra da ana hedefimiz ve değerimiz, temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak ve sektörümüze değer katan bir aktör olmaktır. Duyduğunuz güven için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Musa Paralı
PARYAP Yönetim Kurulu Başkanı